Konfekcjonowanie

W zakres działalności firmy ABRA PACK, oprócz sprzedaży i serwisu maszyn pakujących, wchodzi również precyzyjne i kompleksowe konfekcjonowanie produktów płynnych: cieczy, past, kremów, oraz sypkich: granulatów, proszków, pudrów.

Czym jest konfekcjonowanie towaru?

Świadczone przez naszą firmę usługi polegają na starannym przepakowywaniu produktów z opakowań zbiorczych w mniejsze, przeznaczone do wysyłki bądź sprzedaży detalicznej. Konfekcjonowanie jest procesem mającym na celu zabezpieczenie produktu, tak by dotarł on do klienta w nienagannym stanie, jak również zaprezentownie go w taki sposób, by klient chciał go kupić. Solidne i atrakcyjne opakowanie jest niezbędne, aby Państwa produkt  odniósł sukces rynkowy.

Dlaczego warto zlecić konfekcjonowanie produktu?

Zlecenie konfekcjonowania produktu to przede wszystkim oszczędność. Oszczędność czasu i pieniędzy. Zlecając konfekcjonowanie produktu naszej firmie zaoszczędzą Państwo mnóstwo czasu potrzebnego na przygotowanie opakowania, posortowanie produktu i jego zapakowanie. Z punktu widzenia przedsiębiorcy, najważniejszym argumentem jest zapewne oszczędność pieniędzy. Konfekcjonowanie produktu we własnym zakresie wiąże się z kosztami zatrudnienia pracowników oraz kosztami za powierzchnie produkcyjno-magazynowe. Taniej i szybciej jest zlecić konfekcjonowanie profesjonalnej firmie!

Dlaczego ABRA PACK?

Znamy sie na opakowaniach! ABRA PACK to firma specjalizująca się w sprzedaży i serwisie maszyn pakujących oraz w konfekcjonowaniu wszelkiego rodzaju produktów. Zlecając nam konfekcjonowane produktów mają Państwo pewność, że usługa ta zostanie wykonana szybko, profesjonalnie i w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy!